Acapulco (Mexiko)

Chcete navštívit město, kterých samotné Mexiko tolik nemá, nyní turistickou destinaci s více jak dva tisíce let starou historií? Acapulco je bájným místem v uzavřeném zálivu, nad kterým se vypínají ohromné kopce, které shlíží na nádherný záliv a azurově čistou vodou. Vy si zde můžete užít velice zajímavý zájezd, plný zážitků i výletů za Mayskou civilizací. V Acapulcu naleznete skvělé pláže, perfektní restaurace, stále živé cluby i starobylé kostely a koloniální Španělskou architekturu.

Objednejte si zájezd do bájného Acapulca!

Dovolená v Acapulcu

Acapulco si oblíbíte pro jeho neformálnost a otevřenou náladu. Cluby, restaurace a zábava vůbec zde žijí dnem i nocí, navíc za zajímavé ceny. Acapulco je velmi živé město. Což se od temperamentu místních obyvatel samozřejmě dá čekat. Vy si máte možnost užít aktivní zájezd plný zážitků, moře a výletů za historií toho to výjimečného místa, jehož jméno Acapulco vzniklo odvozením od názvu v prastarém Aztéckém jazyce Nahuatl. Které znamenalo „Místo, kde stávaly rákosy".

Objednejte si last minute do Acapulca!

Co vše v Acapulcu uvidíte?

Acapulco Vám má mnoho, co nabídnout. Do Acapulca vede silnice, která tvoří spojení s 300 km vzdáleným hlavním městem Ciudad de Mexico (angl. Mexiko city). Ta nyní tvoří krom lodní a letecké dopravy, hlavní dopravní spojení. A také díky této vybudované silnici se Acapulco stalo skvělou destinací nejen pro last minute zájezdy ale také i víkendové pobyty lidí z celého světa.

Acapulco je tolik oblíbené pro všechny možné last minute zájezdy, že si zde stavějí svoje rezidence i Hollywoodské superstar. Vy tak máte možnost nejen vidět jejich sídla, ale také při troše štěstí někoho z nich. Za koloniální vlády Španělů, kteří ze zálivu udělali dokonalý, chráněný přístav, přijímající jako jediný cizokrajné lodě z Číny a Filipín, zůstalo v Acapulcu mnoho velice historicky cenných a zajímavých staveb. Koloniální doba ve své „zlaté" éře byla velice bohatá, sjížděli se sem na až dva měsíce dlouhé trhy obchodníci i obyvatelé z dalekého okolí.

I v Acapulcu jsou lidé velmi věřící, ostatně jako po celém Mexiku a Vy se tak můžete obdivovat mnoha kostelům a církevním stavbám. Ani nová architektura zde v Acapulcu nezaostává a tak se v těsné blízkosti historických domů skví mnoho velice zajímavě architektonicky řešených staveb, na jejichž prohlídku vás zvou německé cestovní kanceláře. V Acapulcu doporučujeme nevynechat tato zajímavá místa pro své last minute výlety a někdy až šokující atrakce:

Zažijte tu neopakovatelnou dovolenou a objednejte si zájezd do Acapulca!

Poslední články

14.03.2009

Článek 3

Hodnocení: 8 hvězdiček Přečteno: 76962 x

Ornare wisi accumsan felis urna nibh tempus libero lorem gravida odio. Et eleifend odio nunc est Quisque justo pellentesque Aenean sagittis Curabitur ...

14.03.2009

Článek 2

Hodnocení: 6 hvězdiček Přečteno: 77035 x

Nam montes vel fringilla velit elit nonummy morbi metus sit tincidunt. Aliquam convallis enim nec.Ornare wisi accumsan felis urna nibh tempus libero ...

Všechny články k této lokalitě

Aktuální kurz měny

EUREUR = 25.67 CZK

USDUSD = 22.76 CZK

Tagy

acapulco

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist