Zájezdy

Zdoláváte rádi nejvyšší  vrcholky hor, kde se dá získat potřebný nadhled nad pozemskými  pošetilostmi? V Tenerife se dočkáte nejenom nejvyšší hory Španělska, ale mnoha dalších přírodních skvostů a architektonických pamětihodností, které stojí za zhlédnutí.  Po celém ostrově je stále co nového objevovat. Budete možná až překvapeni, kolika tipy na výlet se můžete nechat inspirovat.

BohatáhistorieTenerife je přímo nabitá bouřlivými událostmi a se vzpomínkami na ně se na ostrově potkáváte téměř na každém kroku. Zájezd na ostrov Tenerife je ideální volba pro každého cestovatele, který má rád architekturu, moře a horské túry. Pokud je Vám takový způsob dovolené blízký, neváhejte a podívejte se na hotely v naší nabídce.

Na tenerife pár kroků do přírody i centra

Na výběr máte z mnoha pěti hvězdičkových hotelů, které poskytují veškerý komfort. Ve všech hotelech v naší nabídce máte k dispozici světlé a prostorné pokoje, kde můžete příjemně trávit chvíle odpočinku. Vždy se snažíme, aby byly vybrané hotely situované v pěkném a čistém prostředí. Naleznete zde potřebný klid a prostor pro relaxaci. Pokud ale dáváte raději přednost ruchu velkoměsta, i pro Vás máme na výběr z mnoha hotelů.

K zábavě a městským radovánkám to budete mít z hotelu jen pár kroků. Tenerife je hojně navštěvovaným turistickým centrem, takže o zábavu tu rozhodně není nouze. Podívejte se blíže, co všechna naše hotely nabízejí, a rozhodněte se pro ubytovací zařízení, které nejvíce vyhovuje Vašim požadavkům.

Rezervujte si zájezd na Tenerife, užijete si báječnou dovolenou.

Aktuální kurz měny

EUREUR = 24.35 CZK

USDUSD = 21.45 CZK

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist